Piyano Evi | Emre Tandoğan
Piyano, şan, keman, gitar ve konservatuvara hazırlık dersleri için İstanbul Çekmeköy'de Piyano Evi sizinle!
Piyano Evi, Piyano Okulu, Piyano Dersi, Müzik Okulu, Müzik Dersi, Çekmeköy, İstanbul, Gitar Dersi, Gitar Okulu, Şan Dersi, Konservatuar, Konservatuvar Hazırlık, Konservatuvar Dersi, Konservatuar Hazırlık, Konservatuvar, Keman Dersi, Keman Okulu, Keman Dersi İstanbul, Şan Dersi İstanbul, şan okulu istanbul, piyano istanbul, piyano dersi istanbul, kukla istanbul, piyano dersi çekmeköy
15753
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15753,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Emre Tandoğan

Categorie
Drama, Eğitmen
Over dit project

1977 yılında İstanbul’da doğdu, müzik ile başladığı sahne sanatları ile olan ilişkisi 1999 yılında tiyatro oyunculuğu ile devam etti. 2000 yılında Çek Cumhuriyeti’nin Prag kentinde Kid Napa Okulu’nda tiyatro, reji ve kukla çalışmalarında bulunduktan sonra “Divadlo Continuo” adlı tiyatro ile birlikte çalıştı. Daha sonra Almanya’da Tadashi Endo ile Butoh dansı ve Uzakdoğu tiyatrosu üzerine çalışmalarda bulundu. Türkiye’ye döndükten sonra Ahşap Çerçeve’yi kurdu.

Yönettiği ve yazdığı oyunlar: Hamlet, Notrdame’ın Kamburu, Araf’ta, Kabare, Romeo ve Juliet,  Binbir Gece Masalları, Faust, Dönence, Deccal, Şato, William Uykuyu Öldürdü çocuklar için yaptığı uyarlamalar: Küçük Deniz Kızı, Dona Rosita’nın Dokunaklı Güldürüsü, Resimli İcatlar Atlası, Solo “Zamanın Tozu”

Oyunlaştırdığı “Notre Dame’ın Kamburu” Paris Louvre Müzesi’nde sahnelenmiştir. “Kabare” adlı sahne şovu 2010 yılında Çin’in Shaghai kentinde Çin Devlet Tiyatrosu’nun düzenlediği Altın Manolya Festivali’nde en iyi performans ödülü almıştır. 2012 Eylül ayında Puppet Carnival’da yarışmak üzere “Hamlet” ve “Kabare” adlı oyunları Kazakistan’ın Almati şehrine davet almıştır. Sanatçı Devlet Tiyatroları’nda “Mutlu Prens” adlı projenin kukla rejilerini yapmıştır. Kurucusu olduğu Ahşap Çerçeve, Devlet Tiyatroları’nda Mutlu Prens, Gayri Resmi Hürrem, Bir Yaz Gecesi Rüyası oyunlarının kuklalarını ve TRT’de yayınlanan “Elma Kurdu” adlı çocuk programının ve Bıçak Sırtı vb TV dizilerinin kukla ve aksesuarlarını tasarlamıştır. Ayrıca TRT  Belgesel kanalı için 2010 yılında Ahşap Çerçeve’nin belgeseli çekilip yayınlanmıştır. Yönetmiş olduğu oyunlar Çek Cumhuriyeti Prag,  Fransa Paris, Pakistan Lahore, İsrail Kudüs, Çin Shanghai, Sırbistan Belgrad, Gürcistan Tiflis gibi birçok ülkenin önemli şehirlerinin festivallerinde sahnelenmiştir. Bir çok üniversitede workshop ve seminer vermiştir. Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü öğrencileri ile sahneye koyduğu Romeo Juliet ve Üç Kuruşluk Opera en iyi oyun ve en iyi sahneleme ödüllerine layık görülmüştür. En son sahne dışı bir mekanda yedi ayrı odada yönettiği “Deccal” adlı performans ve Küçük Salon’da yönettiği “Faust” ve “Dönence” oyunlarından oluşan üçlemenin üç oyunu da direklerarası jürisinden yenilikçi tiyatro ödülüne layık görülmüştür.  Halen çalışmalarına kurucusu olduğu performans sahnesi Küçük Salon’da devam etmektedir.