Piyano Evi | Kadir Batu Ekmekçi - Piyano Öğretmeni
Piyano Evi piyano eğitmeni Kadir Batu Ekmekçi'nin özgeçmişi.
Piyano dersi, piyano eğitmeni, piyano öğretmeni, piyano evi, istanbul, cekmekoy, çekmeköy, piyano
15429
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15429,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

K. Batu Ekmekçi

Categorie
Eğitmen, Piyano
Over dit project

Batu Ekmekçi 1985 yılında İzmir’de doğdu. 2000 yılında girdiği Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nde Prof. Ersin Onay ve Prof. Hande Dalkılıç ile piyano, Andrée Sommer ile eşlik, Elena Gnezdilova ve Kerem Aykal ile oda müziği çalıştı. Bilkent Üniversitesi kapsamında çeşitli solo ve oda müziği resitalleri verdi. 2010 yılında İTÜ MİAM (Müzik İleri Araştırmalar Merkezi) Piyano Performans bölümüne girmeye hak kazandı. Halen İTÜ MİAM bünyesinde devlet sanatçısı Ayşegül Sarıca ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ekmekçi, 2010 yılından beri mezzo soprano Berna Anıl’la çeşitli resitaller vermektedir.

2011 yılında kukla sanatçısı Çağrı Yılmaz’la birlikte disiplinlerarası bir sanat platformu olarak düşündükleri TRUP’u kurdu. Bir TRUP projesi olan “Küçük Bir Kukla Suiti” 2012 yılında prömiyerini yaptı. Oyun, Uluslararası İstanbul Kukla Festivali ve Uluslararası Bursa Karagöz, Kukla ve Gölge Oyunları Festivali kapsamında, ayrıca İstanbul’un çeşitli tiyatro sahnelerinde sergilendi.

2014 Ocak ayında Cihat Aşkın’ın TRT3 Radyo’sunda hazırlayıp sunduğu Minyatürler programında Chopin’in Preludes Op.28 adlı eserini seslendirdi.

2015 yılında Obua sanatçısı Simla Efe ve Viyola sanatçısı Günsu Özkarar’la birlikte kurdukları Trio Tını’yla çalışmaları ve konserleri devam ediyor.